Championship: Remis w Huddersfield

Huddersfield Town zremisowało na własnym stadionie 1:1 z Nottingham Forest w spotkaniu dziewiątej kolejki drugiej ligi angielskiej. Dla gospodarzy był to trzeci z rzędu mecz bez porażki.

Pierwszy gol padł 23. minuty po rozpoczęciu spotkania. Na listę strzelców wpisał się Ryan Mednes, któremu piłkę w polu karnym wyłożył Eric Lichaj. Dla reprezentanta Republiki Zielonego Przylądka było to pierwsze trafienie w barwach nowego klubu.

Gospodarzom udało się wyrównać, sześć minut przed zakończeniem podstawowego czasu gry. Bramkarza rywali pokonał Emyr Huws. Był to jego czwarty gol w ostatnich trzech spotkaniach.

Po remisie, Nottingham zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Piłkarze Dougiego Freedmana mają na swoim koncie dwanaście punktów. O dwa mniej zgromadziło Huddersfield.