Charlotte Hornets zdecydowani zatrzymać Kembę Walkera

sports news

O zmianie klubu przez Kembę Walkera spekuluje się już od ponad roku. Charlotte Hornets nie zamierzają go jednak wymienić, tylko podpisać z nim nowy kontrakt.

Według doniesień, Szerszenie rozważały rozstanie ze swoim rozgrywającym ze względu na jego bardzo wysoki kontrakt. Do tej pory do wymiany jednak nie doszło i klub pozostaje cały czas w tej samej sytuacji.

Drużyna z Karoliny Północnej jest średniakiem z jedną wielką gwiazdą. Tylko dzięki niemu może awansować do fazy playoff w tym sezonie. Kilka klubów prowadziło negocjacje z Hornets w sprawie pozyskania Walkera, ale ostatecznie nie osiągnięto porozumienia.

„The Athletic” donosi, że w klubie nie tylko nie chcą już zdecydować się na trade z Kembą Walkerem, ale zamierzają podpisać z nim nowy kontrakt. W tej sprawie zdecydowanie miał wypowiedzieć się Michael Jordan, właściciel klubu.

W środę Hornets pokonali na wyjeździe Memphis Grizzlies 118:107. Z bilansem 23-24 zajmują siódme miejsce w Konferencji Wschodniej. W najbliższym meczu zagrają na wyjeździe z Milwaukee Bucks.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.