Charlton Athletic sprowadził Adama Matthewsa

sports news

Charlton Athletic pozyskał na zasadzie wolnego transferu Adama Matthewsa. Prawy obrońca podpisał z londyńskim klubem roczny kontrakt – poinformowali “The Addicks” na swojej oficjalnej stronie internetowej.

27-latek ostatnio był zawodnikiem Sunderland AFC, z którym wygasła jego umowa. Od kilku tygodni trenował z drużyną Charltonu i ostatecznie związał się z nią do końca sezonu.

Jestem podekscytowany. To było dla mnie ciężkie lato. Nie wiedziałem bowiem co się wydarzy – powiedział Matthews po parafowaniu kontraktu.

– Bardzo jestem wdzięczny, że miałem okazję trenować z chłopakami. Teraz chcę grać. Przede wszystkim chcemy się utrzymać, a drużyna zaczęła sezon bardzo dobrze. Mam nadzieję, że będziemy to kontynuować – dodał.

Charlton po sześciu rozegranych kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli Championship z 14 punktami na koncie. W najbliższym meczu zmierzy się u siebie z Birmingham City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…