Chelsea Londyn włączyła się do wyścigu o Kevina Strootmana

Według brytyjskiego dziennika „Daily Star”, Chelsea Londyn zamierza powalczyć o pozyskanie pomocnika Romy, Kevina Strootmana.

W ostatnich tygodniach pojawiały się informacje, że 24-letni zawodnik może trafić do Manchesteru United. Podobno na jego transfer naciska sam Louis van Gaal, który chce wzmocnić linię pomocy, a jego pierwszym wyborem jest właśnie Strootman. Obaj panowie mieli okazję współpracować, kiedy to 63-latek był selekcjonerem reprezentacji Holandii.

„Czerwone Diabły” to nie jedyny zespół, który zamierza powalczyć o pozyskanie zawodnika „Giallorossich”. Holender znalazł się na liście życzeń Chelsea Londyn. Wielkim zwolennikiem jego umiejętności ma być sam Jose Mourinho, który podobno chciałby sprowadzić go na Stamford Bridge już podczas zimowego okienka transferowego.

Kevin Strootman od niedawna normalnie trenuje z drużyną. Holender przez parę miesięcy leczył kontuzję kolana, a następnie przeszedł przez rekonwalescencję. W bieżącym sezonie jak do tej pory wystąpił w trzech meczach.