Chelsea chce przekonać Maurizio Sarriego do pozostania w Chelsea

sports news

Wydawało się, że rozstanie Chelsea Londyn z Maurizio Sarrim jest już przesądzone. „The Sun” donosi, że niespodziewanie „The Blues” podjęli próbę, aby przekonać włoskiego menedżera do pozostania na Stamford Bridge.


60-latek ma za sobą bardzo udany sezon w Premier League. Chelsea pod jego wodzą zajęła trzecie miejsce w lidze, a także sięgnęła po triumf w Lidze Europy.

Szkoleniowiec zamierza jednak wrócić do Włoch. Bardzo mocno chce go zatrudnić Juventus Turyn. „Bianconeri” muszą jednak czekać na ruch ze strony Chelsea, która nie chce zwolnić Sarriego, z którym ma jeszcze kontrakt na kolejne dwa lata.

Jego następcą na Stamofrd Bridge miałby zostać Frank Lampard, były zawodnik „The Blues”. Działacze Chelsea na razie jednak oficjalnie nie zwrócili się do Derby County, że chcieliby sprowadzić ich menedżera do siebie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB