Chelsea sprzedała Palmera do Bristol City

sports news

Kasey Palmer został nowym zawodnikiem Bristol City – poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie.

22-letni pomocnik przeszedł do „The Robins” na zasadzie transferu definitywnego z Chelsea Londyn i parafował czteroletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2023 roku.

Kasey Palmer ma na swoim koncie dwanaście występów w czterech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Anglii. Zdobył w nich trzy bramki. W swojej dotychczasowej karierze bronił również barw Huddersfield Town, Derby County i Blackburn Rovers.

Bristol City rozpocznie nowy sezon na zapleczu Premier League w niedzielę 4 sierpnia konfrontacją przed własną publicznością przeciwko Leeds United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.