Chiellini: Chcę zdobyć Scudetto, wygrać Ligę Mistrzów i triumfować na Euro

sports news

Giorgio Chiellini wraca do zdrowia po tym jak doznał zerwania więzadeł krzyżowych. Środkowy obrońca Juventusu Turyn ma wielkie ambicje na ten sezon z klubem a także reprezentacją Włoch.

– Chcę zdobyć 10-te Scudetto, a potem jeśli się uda to wygrać Ligę Mistrzów i triumfować na Euro – powiedział Chiellini w rozmowie z „Juventus TV”. – Jeśli jednak uda się zdobyć jedno z tych trofeów, to będę bardzo szczęśliwy – dodał.

– Wróciłem do treningu i dużo pracuję na siłowni. Wiele się zmieniło, od kiedy odłożyłem kule na bok. Teraz mogę prowadzić normalne życie bez wielu przeszkód – przyznał.

– Nie grałem w zbyt wielu klubach. Mam szczęście, że jestem wystarczająco dobry, bo utrzymać się tutaj przez 15 lat nie jest łatwe – przyznał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.