Cholewiak: Cieszę się, że dostałem szansę

sports news

Zawodnik Legii Warszawa – Mateusz Cholewiak przyznał, że cieszył się z otrzymania szansy gry w pierwszym składzie w meczu pucharowym przeciwko Miedzi Legnica.

– Bardzo cieszę się, że dostałem szansę gry, że trener mi zaufał i na mnie postawił. Dobrze pracowałem zarówno w domu indywidualnie, jak i później w grupie. Robiłem co mogłem, aby podtrzymać formę fizyczną i to mi się udało. Dobrze się czułem, zagrałem w pierwszym składzie, co wiele dla mnie znaczy – przyznał.

– Przed meczem analizowaliśmy to, jak powinniśmy zagrać i co robić by po meczu cieszyć się z awansu. Miedz Legnica potrafi grać w piłkę. Pokazuje to w I lidze i pokazywała nie tak dawno w ekstraklasie. Fajnie, że wygraliśmy mecz, przeszliśmy dalej. Teraz czas na regenerację i mecz z Lechem w Poznaniu. Trzeba potwierdzić dobrą dyspozycję w kolejnym spotkaniu. Każdy chciałby przywieźć z Wielkopolski trzy punkty – dodał Cholewiak.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.