Chomski: Nie jesteśmy tak słabi

sports news

Trener Stali Gorzów Stanisław Chomski był zadowolony z niskiej porażki w Częstochowie z Włókniarzem 43:47 w meczu inauguracyjnej kolejki PGE Ekstraligi.

– Szykowaliśmy się na inny tor, twardszy. Tak wynikało z mojej analizy, kiedy gospodarze mieli sparingi – wyznał Chomski dla oficjalnego serwisu Stali.

– Najbardziej zaskoczył Krzysztofa Kasprzaka, który obwinia się za ten wynik. Można powiedzieć, że to taki mecz błędów i sytuacji, które się potem zemściły – podkreślił opiekun gorzowian.

– Walczyliśmy do końca, ciężko było wprowadzić za kogoś rezerwy taktyczne, nie było wiadomo, kto z kim zaskoczy. Utarliśmy nosa pewnym tutaj ekspertom – zaznaczył Chomski.

– Myślę, że nie jesteśmy tak słabi. Osiągnęliśmy przyzwoity wynik, mogliśmy wygrać ten mecz. Cały czas był duch w zespole i z takim nastawieniem jechaliśmy – podsumował trener zespołu z Ziemi Lubuskiej.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.