Chris Holder gościnnie w Betard Sparcie Wrocław

sports news

Chris Holder po trzynastu latach powraca na Stadion Olimpijski. Mistrz świata z 2012 roku będzie występował w Betard Sparcie Wrocław w roli gościa.

Holder od startów w barach WTS (wtedy Atlas Wrocław) rozpoczynał swoją karierę w Polsce. Następnie przeniósł się do Torunia, gdzie startuje do dziś.

Powrót do PGE Ekstraligi umożliwiło mu wprowadzenie instytucji “Gościa” – zawodnika z klubu pierwszej ligi gościnnie reprezentującego barwy klubu PGE Ekstraligi.

Najważniejsze osiągnięcia Chrisa Holdera:

– Indywidualne Mistrzostwa Świata: złoto – 2012;
– Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów: srebro – 2007, 2008
– Indywidualne Mistrzostwa Australii: złoto – 2008, 2010, 2011, 2012, 2014
– Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Australii: złoto – 2005, 2006, 2007, 2008
– Drużynowy Puchar Świata: srebro – 2009, 2011, 2012; brąz – 2007, 2014

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…