Ciciretti przeniósł się z Parmy do Ascoli

sports news

Amato Ciciretti opuścił Parma Calcio – informuje włoski dziennik „Corriere dello Sport”.

25-letni napastnik SSC Napoli dokończy sezon na wypożyczeniu do Ascoli Calcio, rywalizującym na poziomie Serie B.

Wychowanek Romy w koszulce zespołu z Parmy zaliczył tylko sześć występów w bieżących rozgrywkach. Nie zdobył w nich żadnej bramki.

Ciciretti wcześniej związany był także z Benevento Calcio. Dla zespołu z Kampanii strzelił szesnaście bramek w osiemdziesięciu rozegranych spotkaniach.

Nowy nabytek zespołu z historycznej Marchii na swoim koncie ma również jedenaście występów w dwóch kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Włoch. Zdobył w nich trzy bramki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.