Cierzniak: Lepiej mieć wszystko w swoich rękach

sports news

– W tym momencie nie zastanawiam się nad tym, kto jest numerem jeden, a kto numerem dwa. Bardziej koncentruję się na meczu z Wisłą Kraków – wyznał Radosław Cierzniak w rozmowie z oficjalnym serwisem Legii Warszawa.

– Historia zatoczyła koło. Wypadłem przez kontuzję, a nie przez swoją gorszą dyspozycję i nie była to dla mnie łatwa sytuacja. Teraz wskoczyłem do składu z racji tego, że Radziu Majecki doznał urazu. Znam uczucie, gdy wypadasz ze względu na kontuzję – podkreślił golkiper mistrzów Polski.

– Zawsze miałem i mam dobry kontakt z młodymi chłopakami, którzy wchodzą do drużyny i są nieco zagubieni. Wiadomo, Legia to wielki klub i dla tych młodych chłopaków może to być odrobinę przytłaczające. Ważne jest, aby jakaś osoba pomogła im rozładować ten stres. Jeśli starszy zawodnik przyjdzie i porozmawia z człowiekiem wkraczającym w świat poważnej piłki, to od razu jest mu łatwiej pokazać umiejętności – stwierdził Cierzniak.

Podopieczni Ricardo Sa Pinto reprezentacyjną przerwę spędzają na drugim miejscu w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Do prowadzącej Lechii Gdańsk tracą dwa punkty.

– Lepiej mieć wszystko w swoich rękach i decydować o własnym losie. Jesteśmy bardzo blisko, natomiast najważniejsze, aby ostatniego dnia ligi być na pierwszym miejscu. Chcemy wygrać każdy kolejny mecz i na tym będziemy się skupiać – zaznaczył bramkarz mistrzów Polski, który już odlicza czas do meczu w Krakowie.

– Przede wszystkim będą do zgarnięcia trzy punkty, które są dla nas niezwykle istotne. Do takich spotkań na pewno nie trzeba się dodatkowo mobilizować, ponieważ wyzwalają one tyle pozytywnych emocji i pozytywnego stresu, że każdy na nie czeka – podsumował Cierzniak.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.