Cieślak: Stal będzie groźna dla wszystkich

sports news

Trener Włókniarza Częstochowa Marek Cieślak nie ukrywał zastrzeżeń pod adresem niektórych swoich podopiecznych po zwycięstwie nad Stalą Gorzów 47:43 w meczu inauguracyjnej kolejki PGE Ekstraligi.

– Do siódmego biegu szło ciężko, później podskoczyliśmy, ale goście mieli Thomsena, który ratował wynik i Zmarzlika – wyznał Cieślak dla oficjalnego serwisu dziewięciokrotnych mistrzów Polski.

– Myśmy pogubili trochę punktów. Nie wszyscy jechali na swoim najlepszym poziomie – podkreślił selekcjoner narodowej kadry.

– Fachowcy jednak się mylą. Każdy skazywał Gorzów, że to będzie drużyna, która będzie walczyła o utrzymanie, a okazało się, że ma dobrą drużynę. Są groźni dla wszystkich – podsumował Cieślak.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.