Cieślak dwa lata dłużej z Włókniarzem

sports news

Marek Cieślak przedłużył kontrakt z forBET Włókniarzem Częstochowa – poinformowali czterokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Selekcjoner reprezentacji na mocy nowej umowy pozostanie szkoleniowcem „Lwów” przynajmniej do końca sezonu 2021.

Podopieczni Cieślaka zakończyli tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi na trzecim miejscu.

„Lwy” pokonały w dwumeczu o brązowe medale Stelmet Falubaz Zielona Góra, natomiast wcześniej uległy w półfinale triumfującej po raz trzeci z rzędu w elicie Fogo Unii Leszno.

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy