Cieślak podał skład Polski na mecz z Australią

sports news

Selekcjoner Marek Cieślak ogłosił już nazwiska sześciu zawodników, którzy wystąpią w towarzyskim meczu reprezentacji Polski z Australią.

Spotkanie zaplanowano na 29 marca w Toruniu na miejscowej Motoarenie. Początek zawodów wyznaczono na godzinę 14:30.

Przeciwko „Kangurom” wystąpi trójka zawodników Fogo Unii Leszno – Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała oraz Dominik Kubera. Poza nimi ścigać się będą Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak, reprezentujący Stal Gorzów.

Jedynym przedstawicielem Falubazu Zielona Góra w narodowym kevlarze będzie Patryk Dudek. Australijczycy nie podali jeszcze swojego zestawienia.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.