Colkett zostawił Chelsea dla Oestersunds FK

sports news

Charlie Colkett został nowym zawodnikiem Oestersunds FK – poinformowała brytyjska stacja „Sky Sports”.

22-letni pomocnik związany był dotychczas z Chelsea Londyn. Nie zaliczył jednak żadnego występu w koszulce „The Blues” i postanowił opuścić Wyspy Brytyjskie.

Wychowanek ekipy ze Stamford Bridge w swojej dotychczasowej karierze grał na wypożyczeniach w Bristol Rovers, Swindon Town, Shrewsbury Town oraz holenderskim Vitesse Arnhem.

Charlie Colkett na swoim koncie ma 24 występy w pięciu kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Anglii. Zdobył w nich cztery bramki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.