Conceicao: Musimy zachować odpowiedni balans

sports news

W środę FC Porto zagra u siebie z Liverpool FC w rewanżu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Sergio Conceicao, trener portugalskiej drużyny, podkreślił, że kluczem do odrobienia strat będzie atakowanie z odpowiednim balansem.

– Musimy grać szybko i skutecznie w ataku. Nasi rywale są bardzo silni, dlatego musimy zachować koncentrację i grać uważnie. Trzeba zagrać bardzo inteligentnie – powiedział Conceicao, cytowany przez „UEFA.com”.

– Musimy być dobrze zorganizowani w defensywie i w 100 procentach skoncentrowani na tym, co robią nasi rywale. Nie jest trudno przeanalizować grę Liverpoolu, ale trudno jest jej przeciwdziałać ze względu na jakość indywidualną i zespołową. To jest wspaniała drużyna – podkreślił.

– Mamy dwa gole straty, a rywale są bardzo szybcy w grze z kontrataku. Odpowiedni balans w naszym ataku będzie kluczowy. Plan będzie przygotowany, a teraz wszystko zależy od zrealizowania go przez zawodników. Do tej pory, wszystko co było dla nas dobre w tym sezonie to ich zasługa – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.