Conte: Musimy być zdeterminowani w Razgradzie

sports news

Antonio Conte, trener Interu Mediolan przed meczem Ligi Europy z Łudogorcem Razgrad zwrócił uwagę na doświadczenie zawodników mistrza Bułgarii w europejskich pucharach.

– Zagramy z drużyną, która ma spore doświadczenie gry w Europie. To dobry zespół, który ma w swoich szergach zawodników na wysokim poziomie – powiedział Antonio Conte, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Musimy być na pewno mocno zdeterminowani, okazać pokorę i pragnienie zwycięstwa. Musimy po prostu zagrać jak najlepiej potrafimy – dodał szkoleniowiec.

– Każdy gracz musi skupić się na doskonaleniu siebie, nie powinien po prostu pokładać nadziei w kolegach z drużyny. Indywidualny rozwój każdego piłkarza prowadzi do rozwoju całego zespołu – wytłumaczył Conte.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.