Conte ma wysokie oczekiwania finansowe wobec Interu

sports news

Dziennik „Gazzetta dello Sport” poinformował, że Antonio Conte domaga się od Interu Mediolan rocznie 10 mln euro wynagrodzenia po opodatkowaniu. Trener ma od nowego sezonu objąć ekipę „Nerazzurri”.

Prezes Interu Steven Zhang jest zwolennikiem sprowadzenia Antonio Conte. Jeśli faktycznie zdecyduje się na jego zatrudnienie, będzie musiał sporo zainwestować w nowego szkoleniowca.

49-latek oczekuje rocznych zarobków na poziomie 10 mln euro po opodatkowaniu. Zarabiałby o 3 mln więcej niż Massimiliano Allegri w Juventusie, który jest najlepiej opłacanym trenerem w Serie A.

Dodatkowo Inter musiałby również zapłacić Luciano Spallettiemu 25 mln euro, gdyby zdecydował się na rozstanie z tym szkoleniowcem po sezonie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.