Coraz więcej angielskich klubów chce przerwania sezonu

sports news

Kilka klubów z Premier League opowiada się za anulowaniem sezonu 2019/2020 – poinformował portal „The Athletic”.

Po pierwszym spotkaniu klubów angielskiej ekstraklasy panowało przekonanie, że rozgrywki należy dokończyć. Rozwój pandemii koronawirusa sprawił, że coraz więcej klubów jest gotowych głosować za jego anulowaniem.

Wśród klubów panuje coraz większe przekonanie, że kontynuowanie rozgywek będzie niemożliwe. Tym bardziej, że musiałoby się odbywać bez udziału kibiców.

Do podjęcia ostatecznej decyzji za jedną z opcji musi zagłosować 14 z 20 klubów Premier League.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.