Corentin Jean wykupiony przez Lens

sports news

Beniaminek francuskiej Ligue 1, RC Lens, ogłosił pozyskanie 24-letniego napastnika Corentina Jeana, który od stycznia był wypożyczony z Tuluzy.

W umowie wypożyczenia istniała opcja pierwokupu, z której działacze Lens skorzystali. Według francuskich mediów Tuluza, zarobiła na tym transferze około milion euro.

Jean, który pomógł Lens w awansie do ekstraklasy, zdobywając dziewięć bramek i zaliczając trzy asysty, podpisał trzy letni kontrakt.

– Bardzo się ciesze, że pozostanę w Lens. Kamień spadł mi z serca, bo z tego co wiem, negocjacje z Tuluzą nie były łatwe. Chciałem tu zostać i grać w ekstraklasie. Najważniejsze, że wszystko się powiodło i będę mógł grać w koszulce Lens. Liczę, że będziemy mieli świetny sezon – powiedział po podpisaniu umowy Jean.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.