Cracovia – Arka Gdynia – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Cracovia – Arka Gdynia, czyli drugie spotkanie, szóstej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Cracovia z siedmioma punktami po pięciu kolejkach z zajmuje w tabeli siódme miejsce. Arka fatalnie rozpoczęła sezon, bo zdobyła tylko dwa „oczka” i plasuje się na drugiej pozycji od końca.

My wbrew bukmacherom stawiamy, że w tym spotkaniu padną więcej niż dwie bramki. Zerkamy jak zawsze do naszego systemu statystyk i sprawdźmy jak Cracovia radziła sobie na własnym stadionie w sobotnie popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w wybranym zakresie Pasy strzelały średnio 2.78 gola na mecz. W aż sześciu z dziewięciu takich spotkań padały więcej niż dwie bramki. Zobaczmy jak Arka radzi sobie na wyjazdach w sobotę.

Typy na dziś

Tutaj mamy nieco mniej goli, bo w spotkaniach gdynian na wyjazdach padało średnio 2.67 gola na mecz i w pięciu z dziewięciu spotkań pokrywano linię 2.5 gola.

Sprawdziliśmy również ile goli strzelano w sobotę, gdy sędziował Paweł Gil.

Typy na dziś

W aż czterech z pięciu takich meczów strzelano średnio 3.4 gola na mecz i cztery razy padały więcej niż dwie bramki.

W związku z tym stawiamy, że w spotkaniu Cracovii z Arką padną więcej niż dwa gole.

Cracovia – Arka Gdynia, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 2.05.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…