Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław, czyli trzecie spotkanie, szóstej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Lechia po pięciu kolejkach zajmuje dopiero 10. miejsce i ma na koncie tylko sześć punktów. W lepszym stylu nowy sezon rozpoczął Śląsk, który jest liderem rozgrywek. Wrocławianie jeszcze nie przegrali żadnego meczu, notując cztery wygrane i jeden remis.

Typujemy, że w tym pojedynku padną mniej niż trzy gole. Jak zawsze zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli padało w meczach Lechii na stadionie w Gdańsku, w sobotnie popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w sześciu z dziesięciu spotkań w wybranym zakresie padały średnio trzy gole na mecz. Do tego aż sześć razy pokrywano linię 2.5 gola. Zerknijmy jeszcze jak w sobotnie wieczory radził sobie na wyjazdach Śląsk.

Typy na dziś

Tutaj otrzymujemy odwrotną tendencję, bo w czterech takich meczach wrocławian padało zaledwie 1.5 gola na mecz i ani razu nie padły więcej niż dwie bramki.

Tradycyjnie sprawdzimy jeszcze ile goli padało w meczach, które sędziował arbiter tego starcia. Okazuje się, że w sobotnich spotkaniach Tomasza Musiała jako sędziego padało średnio 2.55 gola na mecz. Dodatkowo, gdy Musiał sędziował w sobotę mecze Lechii oraz Śląska ani razu nie pokryto linii 2.5 gola.

W związku z tym stawiamy, że w starciu Lechii ze Śląskiem padną mniej niż trzy bramki.

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

 

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…