Cracovia – Lechia Gdańsk – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Cracovia – Lechia Gdańsk, czyli drugie spotkanie czternastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Zespół z Krakowa zdobył do tej pory 23 punkty, co daje mu przed tą kolejką piąte miejsce w tabeli. Gdańszczanie mają o dwa „oczka” mniej plasują się pozycję niżej w ligowym zestawieniu.

My typujemy, że w tym pojedynku padną przynajmniej trzy bramki. Zaglądamy, do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli pada przy ul. Kałuży w Krakowie w sobotnie popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w dziesięciu takich spotkaniach padało średnio 2.9 gola na mecz i w aż sześciu pokrywana była linia 2.5 gola. Sprawdźmy jak na tym tle wypada Lechia.

Typy na dziś

Tutaj średnia jest jeszcze wyższa, bo wynosi aż 3.25 gola na mecz. W aż pięciu z ośmiu takich meczów kibice oglądali przynajmniej trzy trafienia.

Dodajmy jeszcze, że w sobotnich potyczkach, które sędziował Piotr Jakubik strzelano średnio aż 3.33 gola na mecz.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Cracovii z Lechią padną przynajmniej trzy bramki.

Cracovia – Lechia Gdańsk, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.95.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.