Cuadrado przedłużył kontrakt z Juventusem

sports news

Juan Cuadrado przedłużył kontrakt z Juventusem – poinformowali mistrzowie Włoch na swojej oficjalnej stronie.

Reprezentant Kolumbii związał się z ekipą z Turynu umową, obowiązującą do końca 2022 roku. Poprzednia wygasała za siedem miesięcy.

31-letni skrzydłowy zaliczył dotychczas 155 spotkań w koszulce „Starej Damy”. Zdobył w nich piętnaście bramek i zanotował trzydzieści asyst.

Cuadrado czterokrotnie wygrywał z Juventusem mistrzostwo Włoch. Latynos z ekipą z Piemontu zagrał również w finale rozgrywek Ligi Mistrzów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.