Cuco Martina wypożyczony do Feyenoordu

sports news

Cuco Martina dokończy sezon jako zawodnik Feyenoordu – poinformował klub z Rotterdamu na swojej oficjalnej stronie.

29-letni prawy obrońca reprezentacji Curacao został wypożyczony na sześć miesięcy z Evertonu. Jesienią na podobnych zasadach bronił barw Stoke City AFC, gdzie zaliczył siedemnaście spotkań na poziomie Championship.

Wychowanek RBC Roosendaal w swojej dotychczasowej karierze reprezentował również RKC Waalwijk, Twente Enschede i Southampton FC.

Cuco Martina na swoim koncie ma 38 występów w kadrze Curacao. Zdobył w nich jedną bramkę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.