Cucurella opuści po sezonie SD Eibar i wróci do Barcelony

sports news

Marc Cucurella po zakończeniu obecnego sezonu wróci do Barcelony – informuje katalońskie „Mundo Deportivo”.

20-letni lewy obrońca gra aktualnie na wypożyczeniu w SD Eibar, gdzie rozwinął swój talent i zaliczył 30 występów w zmaganiach Primera Division i Pucharu Króla, strzelając jednego gola.

Wychowankiem „Blaugrany” zainteresowało się w trakcie sezonu kilka europejskich klubów, a prym wiodły Borussia Dortmund oraz AC Milan, który był w stanie wyłożyć nawet jedenaście milionów euro na transfer młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii.

Włodarze ekipy z Camp Nou ostatecznie zdecydowali się jednak na powrót defensora do macierzystej drużyny. Klub z Kraju Basków zgodnie z wcześniej zawartą umową otrzyma rekompensatę w wysokości czterech milionów euro.

Cucurella ma na swoim koncie 33 występy w pięciu kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii. Zdobył w nich dwa gole.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.