Cutrone, Pezzella i Vlahović nie mają już koronawirusa

sports news

Patrick Cutrone, German Pezzella i Dusan Vlahović uzyskali negatywny wynik testu na koronawirusa – poinformowała ACF Fiorentina na swojej oficjalnej stronie.

Reprezentant Włoch, Argentyńczyk i Serb byli wśród trzynastu zawodników z Serie A, którzy wcześniej zostali zakażeni groźnym SARS-CoV-2.

„Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować lekarzom, pielęgniarkom i szpitalom, którzy nadal opiekują się tymi wszystkimi, którzy potrzebują opieki medycznej w tym trudnym czasie dla Włoch i całego świata” – podkreślono w oświadczeniu klubu z Toskanii.

„Fiorentina współpracuje z fundacjami Careggi i Santa Maria Nuova ONLUS w ramach kampanii Forza e Cuore, która do tej pory zebrała ponad 760 000 euro. Pieniądze zostały wykorzystane na zakup kluczowych materiałów i sprzętu do walki z pandemią” – dodano.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.