Czerczesow: Każdy zawodnik miał udział w zwycięstwie

Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie Jagiellonię Białystok 4:0. Trener wicemistrzów Polski, Stanisław Czerczesow powiedział na konferencji prasowej, że kluczowy był początek spotkania, gdy jego zespół zdobył dwa gole.

– Przez pierwsze 25 minut graliśmy tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. Udało nam się wtedy zdobyć dwa gole. Później zabrakło nam trochę koncentracji i zaczęliśmy pozwalać rywalom na więcej. W przerwie zwróciłem piłkarzom na to uwagę i mecz zakończył się wynikiem 4:0. Nie chcę oceniać zawodników indywidualnie. Każdy z piłkarzy miał udział w dzisiejszym zwycięstwie – powiedział Czerczesow.

Dwa gole dla stołecznej drużyny zdobył Nemanja Nikolić, który ma na swoim koncie już 23. trafienia w Ekstraklasie. Po jednej bramce strzelili Michał Kucharczyk i Tomasz Jodłowiec.

– Podczas spotkania zdenerwowałem się tylko raz, gdy powinien zostać odgwizdany rzut karny za faul na Hamalainenie. Nie chcę jednak oceniać pracy sędziego. Od tego są inne osoby – dodał rosyjski szkoleniowiec.

Dzięki wygranej Legia zmniejszyła stratę do prowadzącego w Ekstraklasie, Piasta Gliwice do trzech punktów. W następnej serii gier warszawski zespół zmierzy się z Zagłębiem Lubin.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…