Czerwiński: Rywalizacja z Koroną to kolejny mecz o trzy punkty

sports news

Obrońca Piasta Gliwice Jakub Czerwiński przed meczem z Koroną Kielce przyznał, że to kolejne spotkanie jest dla jego zespołu bardzo ważne. Dodał, ze rywale na pewno będą zmotywowani nawet jeśli nie mają już szans na awans do ósemki.

– Każde trzy punkty są dla nas arcyważne. Zysk punktów gromadzony na własnym stadionie będzie niezwykle istotny na finiszu. Wypracowany wynik automatycznie zweryfikował cel zakładany przed sezonem, którym była ósemka – powiedział Jakub Czerwiński, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– W tej chwili jesteśmy na trzecim miejscu i praktycznie przez cały sezon nie traciliśmy dystansu do tych górnych lokat. Nie możemy przejść obojętnie względem tego. Wydaje mi się, że mając tak fantastyczny zespół i zawodników powinniśmy myśleć o miejscu na podium – dodał obrońca.

Spotkanie z kielczanami zakończy udaną dla gliwiczan fazę zasadniczą w LOTTO Ekstraklasie.

– Rywalizacja z Koroną jest po prostu kolejnym meczem punktowanym za trzy i w perspektywie walki „o coś”, ta pula będzie nam bardzo potrzebna – zapowiedział Czerwiński.

(za:piast-gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.