„Czerwone Diabły” obserwują reprezentanta Meksyku

sports news

Sebastian Cordova według portugalskiego dziennika „Record” jest obserwowany przez Manchester United. Wysłannicy angielskiego klubu oglądali zawodnika w meczu kadry Meksyku.
Skauci „Czerwonych Diabłów” przyglądali się grze 22-latka w spotkaniu Meksyku z Trynidadem i Tobago. Mecz zakończył się wygraną „El Tri” 2:0, a Cordova zaliczył asystę.

W tym sezonie ofensywny pomocnik w barwach klubu CF America rozegrał dziewięć ligowych meczów, w których zdobył jedną bramkę.

Meksykaninem mocno interesują się również Sevilla FC oraz Benfica Lizbona.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.