Czterech piłkarzy wraca do Lecha Poznań

sports news

Lech Poznań poinformował, że do klubu wraca czterech zawodników, którzy ostatnio grali na wypożyczeniach w innych zespołach. Przygotowania z “Kolejorzem” rozpoczną Paweł Tomczyk, Miłosz Mleczko, Tymoteusz Puchacz oraz Jakub Moder.

Trójka z tych piłkarzy grała na zasadzie wypożyczeń w innych klubach przez cały sezon. Mleczko grał w Puszczy Niepołomice, Moder występował w Odrze Opole, natomiast Puchacz najpierw był graczem Zagłębia Sosnowiec, a następnie przeniósł się do GKS-u Katowice.

Tomczyk natomiast w zimowej przerwie trafił do Piasta Gliwice. Do Poznania wróci z tytułem mistrza Polski.

Wszyscy zostaną włączeni do kadry pierwszego zespołu Lecha Poznań, która w letniej przerwie będzie mocno przebudowana.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…