Dael Fry w kręgu zainteresowań dwóch klubów Premier League

sports news

Jak poinformował portal „TeamTalk”, Dael Fry z Middlesbrough FC znalazł się w kręgu zainteresowań dwóch klubów Premier League.

Młodzieżowy reprezentant Anglii jest wychowankiem Middlesbrough FC, a w pierwszym zespole występuje od 2014 roku. O jego transfer już w zimowym okienku transferowym chcą powalczyć Tottenham Hotspur oraz Wolverhampton Wanderers FC.

Obecna umowa obrońcy z ekipą „Boro” obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Fry w trwających rozgrywkach zanotował trzy występy na boiskach Championship.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.