Damian Rasak przedłużył kontrakt z Wisłą Płock

sports news

Damian Rasak zdecydował się podpisać nowy trzyletni kontrakt z Wisłą Płock – poinformował oficjalnie klub z PKO Ekstraklasy. Obecnie umowa zawodnika obowiązuje do 2023 roku.

23-letni piłkarz został graczem „Nafciarzy” 1 lipca 2017 roku. W zespole z Mazowsza rozegrał do tej pory 74 mecze.

Wcześniej Rasak reprezentował barwy m.in. Miedzi Legnica, Chievo Werona, FC Bari oraz Elany Toruń.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Damian zdecydował się zostać z nami na dłużej. To jeden z naszych kluczowych zawodników, a przedłużenie umowy było jednym z naszych priorytetów. Liczymy, że nasz pomocnik nadal będzie się rozwijał i święcił wspólnie z nami kolejne sukcesy. Teraz czas na rozmowy z innymi zawodnikami, którym w czerwcu wygasają kontrakty – powiedział prezes Wisły Płock Jacek Kruszewski, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

(za:wisla-plock.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.