Dariusz Motała: Obecnie pracujemy nad wzmocnieniami

Menedżer pierwszoligowego GKS-u Katowice, Dariusz Motała przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż pracuje on obecnie nad transferami, które realnie wzmocnią zespół przed rundą wiosenną.

GieKSa po dziewiętnastu rozegranych seriach gier plasuje się na ósmym miejscu. Jak do tej pory podopieczni Jerzego Brzęczka zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia siedem punktów. Do drugiej w tabeli Arki na chwilę obecną tracą dziewięć oczek.

– Zespół wznowi treningi 11 stycznia. Planujemy, że już w pierwszym tygodniu zajęć podpiszemy umowy z zawodnikami, których wcześniej obserwowaliśmy, a o których teraz zabiegamy. Liczymy, że ci piłkarze okażą się wzmocnieniami GKS-u – powiedział Dariusz Motała, cytowany przez „gkskatowice.eu”.

– Jestem w kontakcie z menedżerem Grzegorza Goncerza, rozmawiałem też osobiście z Rafałem Pietrzakiem. Umówiliśmy się, że po wznowieniu treningów dostaniemy od zawodników finalną odpowiedź, czy są zainteresowani przedłużeniem umów – wyjaśnił. Obu zawodnikom kontrakty wygasają wraz z końcem czerwca bieżącego roku.