David Luiz odrzucił oferty z Kataru i Brazylii

sports news

David Luiz wciąż nie wie gdzie zagra w nowym sezonie. Według informacji „Yahoo Esportes” obrońca odrzucił oferty z Brazylii i Kataru.

Doświadczony defensor jest obecnie zawodnikiem Chelsea FC. Jego umowa z „The Blues” obowiązuje do końca sezonu i prawdopodobnie nie zostanie przedłużona. Chociaż nie zostało to jeszcze przesądzone i możliwe, że zostanie on dłużej na Stamford Bridge.

David Luiz nie podjął jeszcze decyzji gdzie zamierza kontynuować karierę. Otrzymał propozycje, by wrócić do ojczyzny lub udać się na piłkarską emeryturę do Kataru. Obie oferty został jednak przez piłkarza odrzucone.

31- latek rozegrał w tym sezonie łącznie 40 spotkań.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.