David Martin nowym bramkarzem West Hamu United

sports news

West Ham United pozyskał kolejnego bramkarza w przeciągu kilku dni. “Młoty” podpisały dwuletni kontrakt z Davidem Martinem z opcją przedłużenia go o kolejnych 12 miesięcy – poinformował klub z Londynu na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Dwóch nowych golkiperów sprowadził West Ham United. 31 maja “Młoty” poinformowały o pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu Roberto z Espanyolu. Teraz na tej samej zasadzie dołączył do nich 33-letni bramkarz, który ostatnio występował w Milwall FC. Przed laty w West Hamie United występował jego ojciec. Obrońca Alvin Martin niemal całą swoją karierę spędził w tym klubie.

– Podpisanie kontraktu z West Hamem jest spełnieniem marzenia dla mnie i mojej rodziny. Dorastałem przy tym klubie, więc to jest spełnienie marzenia z mojego dzieciństwa – powiedział David Martin po parafowaniu umowy.

– Przychodziłem na mecze tej drużyny jako dzieciak i dopingowałem ją z wysokości trybuny na Boleyn Ground. Uwielbiałem oglądać jak gra mój tata – przyznał.

– Zawsze jestem entuzjastycznie nastawionym i pozytywnym człowiekiem. Będę przychodził na każdy trening z takim nastawieniem, aby rywalizować z Łukaszem Fabiańskim i Roberto – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…