David Stec: Zabrałem z klubu trochę sprzętu

sports news

Piłkarze Pogoni Szczecin zakupili 35 tabletów i przekazali je dzieciom, które nie mogą korzystać z nauki online. Obrońca „Portowców” David Stec nie miał wątpliwości, że w takiej sytuacji trzeba pomóc.

– Nikt z nas nie miał wątpliwości, czy to dobry ruch. Nigdy nie wiadomo, co będzie za jakiś czas. Być może to my sami będziemy potrzebować wsparcia i ktoś inny nam pomoże. Dla mnie to normalna sprawa – powiedział Stec, cytowany na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Stec zdradził również jak wyglądają jego treningi, kiedy rozgrywki PKO Ekstraklasy zostały zawieszone.

– Realizujemy treningi siłowe, biegowe, prewencję. Mam swoją trasę i każdego dnia wychodzę biegać. Pozostałe ćwiczenia wykonuję z domu. Zabrałem z klubu trochę sprzętu. Zapisujemy na GPS-ie to, co wykonujemy. Trzeba być cały czas w formie, bo nic nie wiadomo – dodał 25-latek, który przyznał, że w wolnym czasie sporo …sprząta.

– Jestem w Szczecinie z moją narzeczoną. Próbujemy sobie organizować czas. Razem ćwiczymy, razem gotujemy, oglądamy seriale. Sprzątaliśmy już różne miejsca w domu, których normalnie byśmy nie ruszali! Nieźle wychodzi mi też przyrządzanie potraw. Potrafię to robić, więc nie jestem z tego powodu zły. Klub nam też pomaga, bo mamy możliwość zamówienia produktów do domu. Sam już raz z tej możliwości skorzystałem. Jasne, że czasami musimy iść sami do sklepu, ale staram się to ograniczać maksymalnie – zakończył Stec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.