Davide Zappacosta przechodzi do AS Romy

sports news

Davide Zappacosta będzie grał w AS Romie. „Giallorossi” finalizują wypożyczenie prawego obrońcy z Chelsea Londyn.


27-latek jest już w stolicy Włoch, gdzie przejdzie testy medyczne i sfinalizuje swój transfer. – Powrót do mojej ojczyzny jest bardzo emocjonalny. Bardzo tęskniłem za Włochami i cieszę się, że przechodzę do Romy. Czuję się tutaj jak w domu – powiedział Zappacosta w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Znam dyrektora sportowego Gianlukę Petrachiego i wiem z jak wielką pasją pracuje. Wiem także, jak ogromną pasję mają kibice tego klubu. Drużyna jest bardzo młoda, ale uważam, że stać ją na dobrą grę – dodał.

Davide Zappacosta w poprzednim sezonie rozegrał 17 meczów w barwach Chelsea we wszystkich rozgrywkach. Jego kontrakt z „The Blues” obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB