De Ligt: W Juventusie nauczyłem się wierzyć w siebie

sports news

Matthijs de Ligt, który latem przeszedł z Ajaksu Amsterdam do Juventusu Turyn, powiedział, że w drużynie mistrzów Włoch zaczął wierzyć w siebie.

– Najważniejszą rzeczą, jakiej na razie nauczyłem się w Juventusie jest to, że muszę wierzyć w siebie – powiedział De Ligt w rozmowie z „NU.nl”.

– Początkowo koncentrowałem się przede wszystkim na tym, aby nie popełniać błędów, a to coś, czego absolutnie nie powinienem był robić. W pierwszych tygodniach za dużo myślałem – przyznał holenderski defensor.

– Po meczu z Ateltico starałem się odbudować i wrócić na boisko z pewnością siebie. Zawsze coś może pójść źle, ale jestem pewien, że będzie lepiej. Od tamtej pory prezentuje już wyższą formę – ocenił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.