De Rossi wyjaśnił powód zakończenia kariery

sports news

Daniele De Rossi na początku tego roku zdecydował się na zakończenie piłkarskiej kariery. W wywiadzie dla magazynu „GQ” wyjaśnił powód swojej decyzji.

– Jedynym powodem, dla którego zakończyłem karierę, jest fakt, że moja córka Gaia została w Rzymie – powiedział De Rossi.

– To był bardzo długi dystans. Teraz jestem blisko córki, a nie jak niedawno, kiedy dzieliło nas 14 godzin – dodał pomocnik.

Włoch jest wychowankiem AS Roma, w której spędził niemal całą karierę. W barwach włoskiego klubu rozegrał 616 meczów i strzelił 63 gole. Przez ostatnie pół roku był graczem Boca Juniors. W argentyńskim zespole zagrał jednak tylko pięć meczów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.