Diego Polenta zawodnikiem LA Galaxy

sports news

Diego Polenta podpisał umowę z Los Angeles Galaxy – ogłosił oficjalnie klub z Major League Soccer. Zawodnik był wolnym graczem na rynku.

Środkowy obrońca w lipcu rozwiązał umowę z urugwajskim Club Nacional. Po opuszczeniu tego zespołu przez pół roku nie mógł znaleźć nowego pracodawcy i w końcu trafił do Los Angeles Galaxy.

Włodarze amerykańskiego klubu wierzą, że doświadczony zawodnik wzmocnić blok defensywny Galaxy w nowym sezonie. Rozgrywki MLS rozpczną się na początku marca.

Polenta w przeszłości grał również we włoskich klubach Genoa CFC i SSC Bari.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.