Doc Rivers zostaje w Los Angeles Clippers

sports news

Ostatnio pojawiły się spekulacje, że Doc Rivers może zostać nowym trenerem Los Angeles Lakers. Szkoleniowiec podkreślił jednak, że zostaje na kolejne lata w Los Angeles Clippers.

57-letni trener nie tylko nie przejdzie do lokalnego rywala, ale także do żadnej innej drużyny w NBA. – Trzeba to zakończyć. Magic Johnson i ja jesteśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi. Mam jednak świetne relacje ze Steve’m Balmerem. On dał mi tutaj szansę. Trzeba teraz zakończyć te spekulacje. Przedłużę kontrakt na dłuższy okres. Jestem tutaj i moja praca nie jest zakończona – powiedział Rivers.

Jak wypowiedział się na temat tego, że miałby prowadzić Lakers, którzy w obecnym sezonie mocno rozczarowują pod wodzą Luke’a Waltona? – Nigdzie się nie ruszam. Będę tutaj pracował przez długi czas – podkreślił.

Będący w przebudowie Clippers zajmują ósme miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 42-30. W najbliższym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z Cleveland Cavaliers.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.