Doyle: Czeka mnie jeszcze zabieg, ale prosty i szybki

sports news

Jason Doyle przed rozpoczęciem nowego sezonu przejdzie operację śródstopia – poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

– W lutym muszę mieć jeszcze coś zrobione, ale to szybki i prosty zabieg. Pozbędę się płytki w stopie – ujawnił Australijczyk.

– Powiedziano mi, że leczenie zajmie dziesięć dni, czyli tyle, aby zagoiły się szwy i była pewność, że nie ma infekcji – podkreślił żużlowiec Get Well Toruń.

– Ja i tak ostatnio jeździłem ze szwami, a infekcji nigdy nie było. Dopóki dba się tam o czystość, to można zacząć wcześniej. Tak czy inaczej mam mnóstwo czasu zanim zacznę właściwe treningi. Nie chcę zaczynać zbyt wcześniej. Jest teraz za zimno – argumentuje indywidualny mistrz świata z 2017 roku.

– Przerwa zimowa bez kontuzji to zawsze coś fajnego. Normalnie podczas wakacji wylewam siódme poty, aby wrócić do sprawności, więc tym razem miło było usiąść i zorganizować wszystko na przyszły sezon. Wszystko zaczęło się teraz układać – kontynuował Doyle.

– Na pewno brak większej kontuzji jest miły. Mogę teraz po prostu spędzić trochę czasu znów na robieniu normalnych rzeczy – podsumował Australijczyk.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.