Drabik: Nie zamierzamy spoczywać na laurach

sports news

– Sezon dopiero się rozpoczął i cały czas musimy poszukiwać optymalnych rozwiązań na przyszłość – wyznał Maksym Drabik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Były indywidualny mistrz świata juniorów jest mocno podbudowany zwycięstwem Betard Sparty Wrocław nad Falubazem Zielona Góra (49:41) i podchodzi z optymizmem do kolejnych wyzwań w tym sezonie.

– Nie zamierzamy spoczywać na laurach i zobaczymy co z tego wyjdzie w najbliższych tygodniach i miesiącach. Pewność siebie jest niezbędna, zwłaszcza gdy mówimy o poruszaniu się na motocyklu. Zawsze trzeba wierzyć w swoje umiejętności – podkreślił wychowanek Włókniarza Częstochowa.

– 28 kwietnia wracamy na Stadion Olimpijski na spotkanie z Get Well Toruń. Cały czas będziemy pracowali, poszukując optymalnych rozwiązań. Skupiam się więc na tym, a o reszcie już zapominam – stwierdził podopieczny Dariusza Śledzia.

– Pojawiają się w głowie różne scenariusze, ale są one moją osobistą motywacją. Mam jakieś wewnętrzne przemyślenia, ale póki co nie jest to nic zobowiązującego. Zależy mi przede wszystkim na popełnianiu jak najmniejszej liczby błędów i bezpiecznej jeździe przez cały sezon – podsumował Maksym Drabik.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.