Drabik znów mistrzem świata juniorów, Kubera i Smektała na podium!

sports news

Maksym Drabik został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów w 2019 roku.

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław po raz drugi w karierze stanął na najwyższym podium i wygrał klasyfikację generalną trzech turniejów w gronie najlepszych globu.

Srebrny i brązowy medal wywalczyli również Polacy. Oprócz wychowanka Włókniarza Częstochowa na podium stanęli broniący tytułu Bartosz Smektała i Dominik Kubera.

Drabik w piątkowych zawodach w czeskich Pardubicach przebił się do finału, w którym zajął trzecią pozycję. Zwyciężył Rosjanin Gleb Czugunow, a drugi był Smektała.

Drugi w karierze tytuł przypieczętował już w półfinale, w którym jego najgroźniejszy konkurent Kubera minął linię mety jako ostatni i pozbawił się szans na złoty medal.

Wychowanek Włókniarza Częstochowa powtórzył w ten sposób wyczyn Rosjanina Emila Sajfutdinowa oraz Australijczyka Darcy’ego Warda.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.