Drugi trener Lecha: Mamy już rozpisany plan przygotowań do chwili restartu

sports news

Karol Bartkowiak, drugi trener Lecha Poznań przyznał, że w stolicy Wielkopolski mają gotowy już plan przygotowań do wznowienia sezonu.

– Mamy już rozpisany plan przygotowań do chwili restartu. Gdyby to się zmieniło tydzień przed, lub dwa – będziemy odpowiednio reagować – powiedział Karol Bartkowiak, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Najważniejszą informacją jest jednak to, że mamy określoną datę. To było dla nas najbardziej istotne. Jest to plan na tyle możliwy, na tyle ile można na dzisiaj z jakąś perspektywą wyjścia na boisko go przygotować – dodał drugi szkoleniowiec „Kolejorza”.

– Mamy świadomość tego, że forma budowana podczas tego nadchodzącego okresu musi być zbudowana aż do grudnia. Według mnie żaden zespół nie będzie przygotowany do rozgrywek tak jakby chciał, nikt nie będzie przygotowany optymalnie. Być może końcówka sezonu będzie już jednocześnie przygotowaniem do następnego. Trzeba się z tym pogodzić, podjąć rękawicę i cieszyć się, że piłka wróci. Bo wszyscy na to czekają – podsumował Karol Bartkowiak.

(za:lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.