Dubel na czwartek 16.05. z kursem 2.28.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 16. dzień maja wybraliśmy ze szwedzkiej oraz egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.28. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu IFK Goteborg z Malmo zobaczymy przynajmniej dwie bramki. Malmo jest liderem rozgrywek w Szwecji i w pięciu ich spotkaniach wyjazdowych, tylko raz padły mniej niż dwie bramki. Goteborg rozegrał w tym sezonie na swoim stadionie trzy pojedynki i w każdym z nich była pokrywana linia 2.5 gola. Dlatego uważamy, że dziś kibice zgromadzeni na Ullevi zobaczą przynajmniej dwa trafienia. Dodajmy, że w trzech ostatnich meczach na tym stadionie, między tymi zespołami, linię over 1.5 gola pokrywano za każdym razem.

W drugim meczu Dubla gramy na powyżej 1.5 gola dla al Ahly w meczu z Enppi. Gospodarze tego derbowego pojedynku walczą o mistrzostwo Egiptu i dziś muszą wygrać, żeby pozbawić złudzeń wicelidera. Naszym zdaniem Al Ahly nie tylko wygra to spotkanie, ale zdobędzie przynajmniej dwie bramki.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.28.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB