Dubel na czwartek 16.05. z kursem 2.28.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 16. dzień maja wybraliśmy ze szwedzkiej oraz egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.28. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu IFK Goteborg z Malmo zobaczymy przynajmniej dwie bramki. Malmo jest liderem rozgrywek w Szwecji i w pięciu ich spotkaniach wyjazdowych, tylko raz padły mniej niż dwie bramki. Goteborg rozegrał w tym sezonie na swoim stadionie trzy pojedynki i w każdym z nich była pokrywana linia 2.5 gola. Dlatego uważamy, że dziś kibice zgromadzeni na Ullevi zobaczą przynajmniej dwa trafienia. Dodajmy, że w trzech ostatnich meczach na tym stadionie, między tymi zespołami, linię over 1.5 gola pokrywano za każdym razem.

W drugim meczu Dubla gramy na powyżej 1.5 gola dla al Ahly w meczu z Enppi. Gospodarze tego derbowego pojedynku walczą o mistrzostwo Egiptu i dziś muszą wygrać, żeby pozbawić złudzeń wicelidera. Naszym zdaniem Al Ahly nie tylko wygra to spotkanie, ale zdobędzie przynajmniej dwie bramki.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.28.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB