Dubel na czwartek 18.04. z kursem 3.08.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 18. dzień kwietnia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z Ligi Europy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.08. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że San Antonio Spurs wygrają domowe spotkanie z Denver Nuggets, w trzecim meczu, pierwszej rundy NBA Playoffs. Stan rywalizacji tych drużyn jest remisowy, po tym jak każda z nich wygrała po jednym meczu w Denver. Dziś rywalizacja przenosi się do hali AT&T Center w San Antonio i naszym zdaniem górą dziś będą gospodarze.

Spurs w całym sezonie regularnym na 41 domowych pojedynków wygrali aż 32 razy. Był to drugi rezultat na Zachodzie, tuż za …Denver. Jednak Nuggets na wyjazdach już nie byli tak dobrzy jak u siebie i dziś naszym zdaniem ta teza się potwierdzi. W związku z tym stawiamy na San Antonio, które wykorzysta przewagę własnego parkietu, aby prowadzić w serii 2:1.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Chelsea Londyn pokona u siebie Slavię Praga różnicą przynajmniej dwóch goli. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Chelsea 1:0 i dziś naszym zdaniem The Blues przypieczętują awans do półfinału Ligi Europy. My potrzebujemy wygranej przynajmniej 2:0, a coś czujemy, że skończy się wyżej. W każdym razie liczymy, że gospodarze wygrają i pokryją handicap 0-1.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.08.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 1.04.
https://youtu.be/40vzsRMp39w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E90 w Apple Podcasty ✅🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=8060c792-7f02-4998-aa35-0d34a4c0248a

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://bit.ly/2JyauDO #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…