Dubel na czwartek 18.04. z kursem 3.08.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 18. dzień kwietnia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z Ligi Europy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.08. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że San Antonio Spurs wygrają domowe spotkanie z Denver Nuggets, w trzecim meczu, pierwszej rundy NBA Playoffs. Stan rywalizacji tych drużyn jest remisowy, po tym jak każda z nich wygrała po jednym meczu w Denver. Dziś rywalizacja przenosi się do hali AT&T Center w San Antonio i naszym zdaniem górą dziś będą gospodarze.

Spurs w całym sezonie regularnym na 41 domowych pojedynków wygrali aż 32 razy. Był to drugi rezultat na Zachodzie, tuż za …Denver. Jednak Nuggets na wyjazdach już nie byli tak dobrzy jak u siebie i dziś naszym zdaniem ta teza się potwierdzi. W związku z tym stawiamy na San Antonio, które wykorzysta przewagę własnego parkietu, aby prowadzić w serii 2:1.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Chelsea Londyn pokona u siebie Slavię Praga różnicą przynajmniej dwóch goli. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Chelsea 1:0 i dziś naszym zdaniem The Blues przypieczętują awans do półfinału Ligi Europy. My potrzebujemy wygranej przynajmniej 2:0, a coś czujemy, że skończy się wyżej. W każdym razie liczymy, że gospodarze wygrają i pokryją handicap 0-1.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.08.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB