Singiel na dziś: Al Ahly – Pyramids

Typy na dziś

Singla na czwartek 18. dzień kwietnia zagramy w egipskiej ekstraklasie, w której walka o mistrzostwo kraju wkracza w decydującą fazę. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Al Ahly pokona na własnym stadionie Pyramids i zrobi poważny krok w kierunku obrony mistrzowskiego tytułu. Gospodarze są liderem rozgrywek i mają punkt więcej od Zamaleku i Pyramids. Jednak ich dzisiejszy rywal ma o dwa mecze rozegrane więcej i naszym zdaniem nie liczy się w walce o najwyższy cel. Oczywiście matematycznie jeszcze mają szanse, ale nie sądzimy, aby Al Ahly lub Zamalek dały się wyprzedzić trzeciej ekipie ligi.

Uważamy, że dziś wygra drużyna lepsza, a tą z pewnością są gracze Al Ahly. W lidze obie drużyny rozegrały na tym stadionie dwa mecze i oba wygrali gospodarze. Oczywiście pamiętamy o porażce Al Ahly w wyjazdowym starciu z Pyramids, jednak dziś stawka pojedynku jest znacznie większa.

Al Ahly ma więcej doświadczenia w meczach o wielką stawkę. Naszym zdaniem może nie będzie to wysokie zwycięstwo, ale skromne 1:0 gospodarze powinni wycisnąć. Oni wiedza, że Zamalek ma znacznie łatwiejszego rywala i może ich przegonić w tabeli w przypadku straty punktów. Nie pozostaje im nic innego, jak zainkasować trzy „oczka” i czekać na kolejne spotkanie.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Uważamy, że Al Ahly nie wypuści z ręki szansy umocnienia się na fotelu lidera i pokona przed własną widownią Pyramids. Ten derbowy pojedynek może zdecydować o losach mistrzostwa, a tutaj więcej szans dajemy obrońcom tytułu.

Al Ahly – Pyramids, typ: 1, kurs: 2.10.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 1.04.
https://youtu.be/40vzsRMp39w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E90 w Apple Podcasty ✅🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=8060c792-7f02-4998-aa35-0d34a4c0248a

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://bit.ly/2JyauDO #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…